Статьи

Розвивайся з Рекруторією 2020. Анонс вебінарів у квітні

Анонс вебінарів у квітні

2 квітня

Вебінар «Три кроки до перемоги у війні за таланти»

Страждаєте від кадрового голоду або ніяк не вдається зібрати омріяну dream-team? Можливо, проблема не в пошукачах, а в вас? Можливо, ви пропонуєте їм те, що вже давно не цінується при виборі роботи та роботодавця? Або проблема ще банальніше – ваш пошукач вас просто не помічає. На вебінарі ми поговоримо про те, як стати тим, кого обирають, що зараз важливо для пошукачів та як імідж компанії на ринку впливає на закриття вакансій.

9 квітня

Вебінар «Аудит вакансії: покроковий план закриття»

Опинились у парадоксальній ситуації, коли всі навколо кричать, що конкуренція на ринку праці зростає і претендентів на одну пропозицію про роботу стає все більше, але знайти потрібного спеціаліста все ніяк не вдається? Можливо, справа у вашій вакансії? На вебінарі спікерка допоможе HR-менеджерам знайти причини, чому вакансія довго не закривається, та дасть інструменти для виправлення ситуації. А керівники та власники бізнесу отримають інструмент, який допоможе оцінити роботу HR-менеджера чи рекрутера щодо незакритих вакансій.

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії. Слідкуйте за анонсами інших вебінарів березня!

Тривалість кожного вебінару – 1,5-2 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии